O Nas

Martpol jest wyłącznym przedstawicielem firmy STAHL – czołowego producenta środków pomocniczych dla garbarstwa i futrzarstwa. Nasza firma działa na rynku polskim od 1993 roku.

Posiadamy w ofercie środki do warsztatu mokrego, dogarbowania i wykończalnictwa właściwego oraz szeroką gamę barwników do skór. Oprócz tego dysponujemy bogatą paletą środków dla futrzarstwa.

Jesteśmy dumni z naszego udziału w produkcji skór najwyższej jakości przeznaczonych na obuwie, odzież, galanterię skórzaną oraz luksusową tapicerkę samochodową.

Potrafimy błyskawicznie reagować na potrzeby rynku. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych technologów, którzy w każdej chwili służą radą i pomocą w firmie oraz u klienta.

Naszym najwyższym celem jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań klientów. Dzięki profesjonalnie przygotowanej bazie technologicznej i laboratorium wyposażonemu w aparaturę pozwalającą na przeprowadzanie badań właściwości fizyko-mechanicznych skór oraz podstawowych analiz chemicznych, jesteśmy wiarygodni i niezależni.

Elastycznie reagujemy na Państwa potrzeby w zakresie nowych, innowacyjnych technologii.

Do Państwa dyspozycji mamy także transport, umożliwiający dowóz produktów do klienta.

Siedziba oraz główny magazyn firmy znajdują się w Radomiu. Posiadamy również oddział w Bielsku-Białej.

Siedziba firmy i laboratorium